O špercích

POTĚŠENÍ Z VÝJIMEČNOSTI

Veškeré zboží je tvořeno našima rukama a vkládáme do něj kousek sebe.

 Šperky z chirurgické oceli

Materiál

Při práci používám chirurgickou ocel značky Osteofix. Chirurgická ocel je kov vhodný pro alergiky, neboť neuvolňuje nikl. Narozdíl od běžných kovů nezreziví, nečerná ani on samotný ani kůže při nošení a doživotně si uchovává svůj počáteční vzhled.

Zakázková výroba

Šperky z chirurgické oceli je možno osadit kameny dle Vašeho přání, upravit je na požadovanou velikost, k náušnicím dodělat náhrdelník, vytvořit sadu... Stačí dát dohromady Vaše představy s možností tvorby. 

Záruka 

Na veškeré šperky z chir. oceli poskytuji doživotní záruku. Taktéž se na mne můžete obrátit, když např. ztratíte jednu naušnici.
Prosím, pamatujte, že všechny nabízené šperky jsou ruční prací, může se tedy stát, že při detailním zkoumání objevíte, že dvě zdánlivě stejné náušnice nemusí být zcela totožné.

Intimní šperky

Chirurgická ocel nevyvolává alergické reakce, nereziví, netmavne, nebarví kůži. Není proto nutná speciální údržba. Pouze v případě šperků sloužících k ozdobě intimních partií doporučuji po použití šperk opláchnout, nechat vyschnout a nepůjčovat ho k užívání jiné osobě.

 Intimní šperky nejsou určeny k pohlavnímu styku.